Ã–VRIGT / Smycken / Parti guld 13139012

nr 1313 9012

Parti guld

18k guld. Vikt: 6,8g. Defekt.

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 16 mars 2020
kl 19:25:51