KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16655111

nr 1665 5111

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Italien. Signerade, torgmarknad. Olja på duk, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:19:35