KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16655111
nr 1665 5111
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Italien. Signerade, torgmarknad. Olja på duk, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:19:35
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)