MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Askkoppar 4812065
nr 481 2065
Askkoppar
Lenght: ()
6 st, 'Kulan' Gunnar Larsson för Gustavsberg 1960-tal, brun, orange, blå x 2, gul och röd, diameter 13 cm, slitage
100
SEK 500
Monday August 27 2007
at 16:23:46
350 kr
300 kr
450 kr
- Thema-auction