KONST / Litografier / Färglitografi 11422368
*
nr 1142 2368
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 34/150, motivet: 50x70
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:13:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 12:17:41
1
150 kr
5/11 08:28:09
2
200 kr
6/11 12:35:05
3
350 kr
6/11 15:17:32
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Henry Heerup
nr 1142 2368
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 34/150, motivet: 50x70
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 12:17:41 | 1 | 150 kr |
5/11 08:28:09 | 2 | 200 kr |
6/11 12:35:05 | 3 | 350 kr |
6/11 15:17:32 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28