KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11187350

nr 1118 7350

Skulptur

Lejon, Zink, längd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 juli 2017
kl 19:37:05