KONST / Litografier / Färglitografi 8805171
nr 880 5171
Hardy Strid
(f. 1921), Sverige
Färglitografi, Hardy Strid (f. 1921), 11/20, signerad, motivet: 47/35
Hardy Strid, svensk bildkonstnä och grafiker född i Harplinge, Halland 1921.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:43:01
5/3 11:49:04
Hardy Strid
Läs mer om Hardy Strid