KONST / Litografier / Litografi 10245079

nr 1024 5079

Harald Wiberg

(1908-1986), Sverige

Litografi, Harald Wiberg (1908-1986), 21/200, motivet: 48x68

Kondition: fuktskador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 mars 2016
kl 19:15:23

13/3 11:59:07 1      Vinnande bud

Harald Wiberg

Läs mer om Harald Wiberg