MÖBLER / Soffor / Soffa 7821285

nr 782 1285

Soffa

Gustaviansk stil, 1800-tal, längd: 192

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 oktober 2012
kl 19:33:08

Den Gustavianska stilen