KONST / Oljemålningar / Miniatyrer 7255834
nr 725 5834
Miniatyrer
2 st, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 november 2011
kl 17:58:49
300 kr
350 kr
350 kr
400 kr
650 kr
600 kr
700 kr
750 kr
6