KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12223632
nr 1222 3632
Oidentifierad konstnär, insjölandskap, 1800-tal. Olja på duk49x69
Kondition: skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:58:22
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)