ÖVRIGT / Diverse / Kakburk 10458272
nr 1045 8272
Kakburk
1950-tal, Plåt, 3 delad, höjd: 22 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:29:46
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr