KONST / Litografier / Färglitografi 8794260
nr 879 4260
Färglitografi
signerad. , 160/335, motivet: 29x39
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:31:04
150 kr
200 kr