KONST / Litografier / Färglitografi 15396265
nr 1539 6265
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Signerad, numrerad 116/300. Färglitografi, bildmått: 22x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x37 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:45:18
1.000 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely