KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6093380
nr 609 3380
Etsning
Signerad, Erotiskt motiv, ca 10x5
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2009
kl 17:49:51
250 kr
300 kr
350 kr
550 kr
450 kr