KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132488
nr 1713 2488
1700-/1800-tal, Herdinnor, ej signerad. Olja på duk, 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 20x23 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:36:46
1.000 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr