Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  SILVER & METAL / Silver / Cutlery 11108091



*

nr 1110 8091


CUTLERY

Nils Johan, 41 del,


Nils Johan, 41 del


Estimate:

1000

Sold:

SEK 1300

Auction date:

Monday May 22 2017
at 19:13:12


  • Bid history
Time Bidder Bid
20/5 21:50:31 1      600 kr
21/5 08:31:18 2      700 kr
21/5 21:22:31 1      800 kr
22/5 19:03:23 3      Vinnande bud
22/5 19:07:56 1      1.000 kr
22/5 19:07:56 3      1.100 kr (Robot)
22/5 19:08:13 1      1.200 kr
22/5 19:08:13 3      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 22

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick nils johan silver ädelmetall
  • 7062 CUTLERY
    Global, Japan, 43 pieces, kromstål,
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:30
  • 7029 CUTLERY
    silver, 24 delar. Length: 14-21, weight: 900 gr br..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:36
  • 7034 CASES
    2 pcs, silver. Length: 8-8, 5, weight: 110 gr,
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:06




Ladda ner broschyr