MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 10267549
*
nr 1026 7549
Karmstolar
Ett par, Tidigt 1900-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2016
kl 18:42:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/3 19:05:05
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
-
8147 Fåtölj
Rotting
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16
-
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01
*
Karmstolar
nr 1026 7549
Karmstolar
Ett par, Tidigt 1900-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/3 19:05:05 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05 -
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26 -
8147 Fåtölj
Rotting
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16 -
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01



