KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13475341
nr 1347 5341
Maurice Blanchard
(1903-1969), Frankrike
Blandteknik, Signerad, 23x32 cm
Maurice Blanchard, fransk bildkonstnär född 1903, död 1969.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:26:56
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Maurice Blanchard
Läs mer om Maurice Blanchard