KONST / Litografier / Litografi 12476430
nr 1247 6430
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, Numrerad 8/25. Signerad, daterad 1986. Motivet: 73x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:02:01
4/4 06:30:10
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe