KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13072208

nr 1307 2208

Oidentifierad konstnär. Fiskehamn. Signerad M. Lindström. Olja på duk, 50x69cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:58:27

Karl Lindström (1865-1936)