MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6481465
nr 648 1465
Vitrinskåp
Tidigt 1900-tal, Mahogny, längd: 48, djup: 41, höjd: 165
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:42:45
200 kr
600 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr