MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9963275
nr 996 3275
Serveringsvagn
Ek, längd: 77 cm, djup: 35 cm, höjd: 67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:04:24
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr