KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10436225

nr 1043 6225

Akvarell

Henry Cumming, Helsingör, blomsterstilleben, signerad, 37x26

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 juni 2016
kl 20:52:24

8/6 08:45:17 1      250 kr
13/6 20:46:56 2      Vinnande bud