KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12066515

nr 1206 6515

Etsningar

4 st, Matti Nurmi, 1984. Numrerade 0ch signerade. Motivet: 18x12 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:14:43

24/9 18:49:37 1      Vinnande bud