KONST / Litografier / Litografisk affisch 13095177
nr 1309 5177
Litografisk affisch
"All Världens goda frukter" FruktCentralen, 1945, ej signerad, ca 88x61 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:49:50
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
400 kr