KONST / Litografier / Litografi 8181003
nr 818 1003
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 266/310, signerad, motivets mått: 31x42
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:24:12
29/3 19:58:42
1/4 12:23:58
350 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren