ART / Lithographs / Urkund 11402047
nr 1140 2047
Urkund
S. T Georges kors, Russia, vattenstämplar, coloured, 19th century, missfärgningar, missfärgad, missfärgningar.
S. T Georges kors, Ryssland, vattenstämplar, Kolorerad, 1800-tal
Condition: missfärgningar, missfärgad, missfärgningar
1000
SEK 800
Monday October 30 2017
at 19:34:16
30/10 18:11:09