MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 14808398

nr 1480 8398

GUN

Mynningsladdat, old. Length: 127, wear, damages.

Mynningsladdat, modell äldre. Längd: 127

Condition: slitage, skador

800

SEK 500

Monday August 1 2022
at 18:24:51

1/8 14:03:29 1      Vinnande bud