KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13803332
nr 1380 3332
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade. Motivet: 21x19-26x19cm, yttermått inklusive ram: 39x35-44x35cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:49:01
300 kr
400 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt