KONST / Litografier / Färglitografi 12476162

nr 1247 6162

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Provencalskt landskap. Signerad, numrerad 41/200. Motivet: 38x52 cm, löst blad

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:24:28

5/4 19:50:42 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm