GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 8559369

nr 855 9369

BOWL

porcelain, 19th century, diameter: 24 cm, wear.

Porslin, 1800-tal, diameter: 24 cm

Condition: slitage

400

SEK 300

Monday October 28 2013
at 19:26:11