KONST / Litografier / Färglitografi 15396103
nr 1539 6103
Erik Ortvad
(1917-2008), Danmark
Signerad, numrerad 37/340, daterad 2000. Färglitografi. Bladets mått: 52x74, oramat löst blad
måndag 8 maj 2023
kl 19:53:53
Erik Ortvad
Läs mer om Erik Ortvad