KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer & kopparstick 15889129
nr 1588 9129
Gravyrer & kopparstick
3 st, förgyllda ramar, yttermått inklusive ram: 32x28 - 62x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:47:18
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr