MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 12257321
nr 1225 7321
CARPET
oriental, Galleri, 102x265, wear, damages.
orientalisk, Galleri, 102x265
Condition: slitage, skador
SEK 700
Monday December 17 2018
at 20:58:02
500 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
600 kr