MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 11142298

nr 1114 2298

Karmstolar

6 st, Kai Larsen, NK Möbelsnickeri

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 juni 2017
kl 18:31:31

11/6 12:28:42 1      Vinnande bud