KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9201296

nr 920 1296

Skulptur

Tidigt 1900-tal, Zink, "Le Pouvoir", höjd: 46

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 20:58:27