KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 13416142

nr 1341 6142

Pasteller

Ett par, R Albertsson. Signerade, Pojke & Flicka. Motivet: 16x6,5 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:16:24