KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128129
nr 1312 8129
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Komposition. Olja på pannå, Signerad, 1000x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:19:37
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler