KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8269054

nr 826 9054

Etsning

Per Tanzén, staty, numrerad ochsignerad, motivets mått: 34x25

måndag 13 maj 2013
kl 19:31:20