KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13137319
nr 1313 7319
Akvareller
4 st, Hans Berlin. Signerad, Kina Slott, Caton 1, daterad 1940-1958. Motivet: 21-25 - 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:43:15
10/3 18:00:18
100 kr
12/3 20:24:23