KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095079

nr 1309 5079

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Etsning, Rovor. Signerad, numrerad HC I/VIII, daterad 1980. Motivet: 41x50 cm. Bladets mått: 49,5x62,5 cm, oramat löst blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:34:48

24/2 12:50:10 1      700 kr
24/2 14:39:29 2      Vinnande bud

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz