KONST / Litografier / Mapp 8548635
nr 854 8635
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Mapp, med 4 st, färglitografier, Bert Håge Häverö (f, 1932), Stockholms skärgård, numrerade och signerade, motivets mått: 37x47
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 20:38:03
1.200 kr
1.900 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö