GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 6947585

nr 694 7585

VASE

ceramics, Italy, height: 35, wear, damages.

keramik, Italien, höjd: 35

Condition: slitage, skador

SEK 300

Monday April 25 2011
at 18:02:21

21/4 13:27:47 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik