KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286211
nr 1228 6211
Sven Hellström
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, Parkarbete, signerad, mars 1944. Olja på pannå, 46x54
Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.
Utrop:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:57:26