BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 12509175

nr 1250 9175

Ljusstake

Ängel. Höjd: 41

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:24:49

29/4 18:12:54 1      Vinnande bud