ART / Oil paintings / Oil paintings 12487522
nr 1248 7522
OIL PAINTINGS
2 pcs. Unidentified artist, Fartygsporträtt, signed, 1942. Oil on panel, 49x68,
2 st. Oidentifierad konstnär, Fartygsporträtt, signerade, 1942. Olja på pannå, 49x68
800
SEK 500
Monday April 15 2019
at 18:45:03
10/4 21:14:17
450 kr
12/4 13:45:12