KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066203
nr 1206 6203
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholms Stadshus. Olja på pannå, 52x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:49:35
500 kr
700 kr