KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914529

nr 1291 4529

Göran Brunius

(1911-2005), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 50x100 cm

Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:55:52

21/11 09:57:11 1      Vinnande bud
25/11 13:10:44 1      justering av budtak

Göran Brunius

Läs mer om Göran Brunius