KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117130
nr 1311 7130
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Paris. Signerad. Olja på duk, 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:42:24
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)