KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3091061

nr 309 1061

Akvarell

Signerad, "Blomstilleben", 30x42

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

tisdag 13 april 2004

12/4 13:04:25 1      Vinnande bud
13/4 15:50:24 2      150 kr